• Reklam
Adil Gevrek Malatya’yı Küçük Düşürdü!

Adil Gevrek Malatya'yı Küçük Düşürdü!

Yeni Malatyaspor kulüp başkanı Adil Gevrek hem kendisini hemde Malatyaspor'u el aleme rezil etti.

13 Ocak 2020 - 18:11 - Güncelleme: 27 Şubat 2020 - 20:39

BTC Türk Yeni Malatyaspor’da amatörce işler maalesef devam ediyor. Gün geçmiyor ki bir yenisini daha duymayalım.

Son olarak takımın başarılı oyuncusu Guilherme Costa Marques’in Beşiktaş ile anlaştığı yönündeki haberlerin ardından spor kamuoyuna yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düşen kulüp başkanı Adil Gevrek açık açık Malatya’yı ve takımı küçük düşürücü eylemlerde bulunmuştur. Neden böyle bir şey düşündüğümüzü sorarsanız hemen izah edelim. Öncelikle Guilherme kiralık bir oyuncu. Geçen yıl ki başarısının ardından bonservisini almayarak büyük bir hata yapan yönetim, aynı zamanda oyuncu ve menajerine büyük kulüp isterse yollarız garantisi vermiş. Kimi 40 bin Euro diyor. Kimi 150 bin Euro diyor serbest kalma bedeli olarak. Bu anlaşmaları kim yapar, hiç mi kafaları hesap kitaba ermez bunu bilemiyoruz. Adil Başkan'ın danışmanı yada  akıl vereni kimdir? Neden düşüncesizce bu tarz açıklamalar yapılıyor? Hatta son dönemlerdeki kulübe giren miktarlarla oynandığı az gösterildiği yönündeki iddialarıda hesaba katarsak şeffaf olmayan bir bütçe olduğunu söylemek heralde yanlış bir kavram olmaz.

ETHİK OLMAMIŞ!

Gelelim şu meşhur “ Ethik Olmadı ” meselesine. Guilherme’ye büyük kulübe gitme yolunda başta konuşurken garanti verdiniz mi? Evet

Beşiktaş’ın muatabı oyuncu ve menajer midir? Evet

Nezaketen seni aramaları gerekir mi? Hayır Kaldı ki herkesten nezaket beklenmez.

Velev ki aramadı kimse seni, abiyane tabirle “ sizi bir şeye saymadı ” ulu orta kalkıp ortalığı velveleye vermenin manası nedir?

Varsın arasın, varsın aramasın bu mu yani bizim tüm derdimiz. Hani senin transferlerin, hani planlaman? Türkiye kupası maçın var hafta içi takımın durumu ne ? bunları hesap edeceğine kalkıp yok ethik yok değil bu gibi söylemlerle üzülerek belirtelim ki hem şehrimizi hem de kendinizi küçük düşürdünüz. Tüm spor kamuoyu vizyonunuzu sorgular hale gelmiş. Yaygara etmeseniz kim bilecek seni arayıp aramadıklarını. Lakin sen ulu orta sitem edersen kendini küçük düşürürsün. Beşiktaş’ın umrunda olmaz senin ethik anlayışın…

Sen madem bu kadar ethik olma konusunda hassas’sın şu sattıklarınız aldıklarınızın mali bilançosunu dosdoğru paylaşın bizde kâr damıyız zararda mıyız? bilelim.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Arnavutluk'ta Futbol Durdu!
Arnavutluk'ta Futbol Durdu!