Reklam

Adil Gevrek Magazin Servisine Fena Yakalandı!

Sabah Gazetesi’nden Gökhan Gökduman’ın haberine göre Yeni Malatyaspor’un istifa eden Başkanı Adil Gevrek bir bayan ile görüntülendi. 

Adil Gevrek Magazin Servisine Fena Yakalandı!
Editör: Malatya Haber
09 Nisan 2022 - 03:20
Önceki gün istifa eden Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, salı akşamı bir alışveriş merkezinde kız arkadaşıyla görüntülenince büyük panik yaşadı. Gevrek, muhabirimize, "Bu fotoğrafların yayınlanmaması gerekiyor! Aramızda bu sorunu halledelim" dedi.

'ADİL BEY'İN DANIŞMANI VE BORSACIYIM'

Yeni Malatyaspor'un evli ve üç çocuklu eski başkanı Adil Gevrek, salı akşamı İstanbul'daydı. Zincirlikuyu'daki bir AVM'de kız arkadaşı ile görüntülenen Gevrek, "Beni neden çekiyorsun, magazinlik biri değilim" diyerek muhabirimizden fotoğrafların silinmesini istedi.

Olumsuz yanıt alan Gevrek, bu kez "Bu fotoğrafların çıkmaması lazım, bunu aramızda, ikimize de zarar gelmeyecek şekilde halledelim" dedi. Yüzünü saklamaya çalışan kadın ise "Ben Adil Bey'in danışmanı ve borsa uzmanıyım" dedi.

Adil Gevrek, olayın ardından telefonla ulaştığı muhabirimize "O fotoğrafları istersen basabilirsin, ben yanımdaki kadın zarar görmesin diye sana sert davrandım" dedi.